O firmie

 

Wkoło Zioło to nasz rodzinny projekt. Nieco się przedstawimy :)

Gosia studiowała technologię żywności na SGGW, obecnie jest analityczką z wyboru, znającą się na obecnych trendach softwarowych i reklamach w internecie.

Kasia przez prawie dwie dekady zajmowała się finansami i księgowością, a w ostatniej dekadzie - gastronomią.

Artur, mąż Kasi, ponad dekadę pracował jako handlowiec, a potem został rolnikiem - z wyboru i zamiłowania.

Szukaliśmy wspólnego pomysłu na biznes, który by był drugą, stabilną “nogą” zawodową.

 

Mamy zasób w postaci czystej, ekologicznej ziemi w naszym gospodarstwie na Warmii oraz mamy chęć na rozwój w nowym kierunku, więc podjęliśmy po kilku miesiącach rozmów i rozważań decyzję o wejściu w uprawę konopi, produkcję z plonów, stworzenie swojej marki oraz sprzedaż produktów konopnych. 

Rok 2022 będzie pierwszym rokiem siewu, obserwacji, uczenia się, wywoływania deszczu lub słońca. Przed nami wiele pracy, wiele nowej wiedzy, jeszcze więcej energii, którą chcemy w to wszystko włożyć. 

Tymczasem, aby ugruntować się na rynku i dobrze przygotować do sprzedaży własnych produktów zdecydowałyśmy o podjęciu sprzedaży produktów innych marek. Pozostajemy wierne idei aby proponować produkty, które powstały z różnych części konopi siewnej. Jednak będziemy również oferować produkty zawierające składniki innych roślin i ziół.

Mamy taki wymyślony cel zaopatrywania naszych Klientów w różne produkty konopne i pochodne konopi, przy zachowaniu jakości na jak najwyższym poziomie. 

Jak to definiujemy? Mają to być produkty przede wszystkim ekologiczne, w jak najczystszej postaci, jak najmniej przetworzone. Będziemy dbać o spójność zawartości oraz opakowań. Będziemy poszukiwać i prezentować nowe zastosowania tych roślin. 

 

I szczerze nie wiemy na dzień dzisiejszy gdzie nas ta droga doprowadzi :)

 

W razie pytań albo uwag zapraszamy do kontaktu: wkoloziolo@gmail.com. Chętnie porozmawiamy :)

 

Udanych zakupów!

Kasia, Artur i Gosia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl